سیمرغی دیگر در راه است ...

سیمرغی دیگر در راه است ...

 

سیمرغ روایت ماست


شیوع ویروس کرونا رو میشه به نقطه عطف جهانی تعبیر کرد که در اون زندگی می‌کنیم.
وضعیت امروز ما با یه سال پیش‌ فرق کرده و کم کم باید یاد بگیریم که خودمون رو با این شرایط وفق بدیم؛ یا راه‌حلی برای بازگشت به دوران قبل پیدا میشه یا اصلاً قرار نیست که به قبل برگردیم.
غیر از ماه‌های اول که مردم دنیا در مواجهه با این بحران گیج و گنگ بودند، کم‌کم راه‌حل‌هایی برای زندگی در دوره و زمونه کرونا پیدا شد؛ خریدهای اینترنتی رونق گرفت و به کمک فناوری‌های دیجیتال، کلاس‌های درس به خونه‌ها منتقل شدند. بازدیدهای مجازی از موزه‌ها، برگزاری وبینارها، کنسرت‌ها و نمایشگاه‌های مجازی هم جایگزین‌هایی شدند برای رویدادهای فیزیکی که قبلاً مجال تعامل فکری بین مردم بودند.
نمایشگاه مجازی سیمرغ هم از اول آذر کارش رو با همین رویکرد شروع کرد. شاید اولش تا حدودی برگزاری این رویداد دور از تصور بود اما به همت تیم کاربلد اکتیران پلاس، ظرف سه روز شاهد 40 وبینار بودیم که هر کدوم به نوبه خود یه کلاس درس بودن. ضمناً شرکت‌کننده‌ها تونستند از غرفه‌های بازیگران دیگه اکوسیستم فاخر بازدید مجازی داشته باشند و از فعالیت‌های هم باخبر بشن.
این رویداد بهمون کمک کرد تا بفهمیم برای ایده‌های تازه چه ظرفیت‌هایی داریم و چطور می‌تونیم روش‌های نو و کسب و کارهای تازه خلق کنیم.
دیروز کار نمایشگاه مجازی سیمرغ تموم شد اما برای من سیمرغ پایانی نداره. این تازه شروع یه مسیر تازه است برای رسیدن به اون چیزی که همیشه شعار ما بوده؛ خلق اکوسیستمی کارآمد از کسب‌وکارها برای رسیدن به ارزش‌های نو.

سیمرغی دیگر در راه است...

نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی:
نظرات کاربران