اخبار و رویدادها-واگذاری سهام شرکت تی تک به هلدینگ فاخر

واگذاری سهام شرکت تی تک به هلدینگ فاخر

٣ سال پیش «تی‌تک» رو با همراهی گروه توسن راه‌اندازی کردیم که دوران متفاوتی رو از سر گذروند.

1399/12/03
اخبار و رویدادها-جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار

جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار

در جشنواره ملی «یکصد واحد مشتری‌مدار» از تیپاکس به عنوان یه برند ملی با سابقه 60 ساله تقدیر شد.

1399/11/28
اخبار و رویدادها-امضای تفاهم نامه تیپاکس با صندوق کارآفرینی امید

امضای تفاهم نامه تیپاکس با صندوق کارآفرینی امید

در تاریخ 12 بهمن 1399 با حضور دکتر نورالله‌زاده و مهرداد فاخر مدیر عامل شرکت تیپاکس ، تفاهم‌نامه‌ای بین این شرکت و صندوق کار_آفرینی «امید» امضا شد که...

1399/11/13
اخبار و رویدادها-پروژه توسعه ظرفیت تی هاب

پروژه توسعه ظرفیت تی هاب

بازدید از تی‌هاب و پروژه توسعه اون که اوایل اسفند به بهره‌برداری میرسه.

1399/11/11
اخبار و رویدادها-اعلام برگزیدگان مسابقه «برسد به دست خودم» در شب یلدا

اعلام برگزیدگان مسابقه نامه نگاری درشب یلدا

به گزارش ایلنا، کمپین نامه نگاری «برسد به دست خودم» که به بهانه روز جهانی پست و با موضوع نگارش نامه‌ای به خود در ۱۰ سال آینده برگزار شده است، ۹۵۷ نامه به دبیرخانه مسابقه رسید که قرار بود از این بین تنها ۳ نفر براساس فرم نگارش و نگرش به آینده توسط داوران به عنوان برگزیده انتخاب شوند.

1399/09/23
اخبار و رویدادها-سیمرغ، رویداد خانواده فاخر

سیمرغ، رویداد خانواده فاخر

بعد از ۴ سال تلاش و تکاپو، حالا خانواده فاخر انقدر بزرگ شده که برای نمایش آنچه که هست، نیازمند یک رویداد باشد، اما در عین حال آنقدر بزرگ و متنوع نشده که اعضای آن، حرف مشترکی برای گفتن با هم‌ نداشته باشد، با همه تفاوتها

1399/09/01
اخبار و رویدادها-پست اکسپو در اکتیران پلاس

پست اکسپو در اکتیران پلاس اولین بار در ایران

رویداد پست اکسپو یکی از مهم‌ترین مراسم صنعت پست و لجستیک در دنیاست که امسال به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، نه به صورت فیزیکی بلکه به شکل مجازی برگزار میشه.

1399/07/30
اخبار و رویدادها-برسد به دست خودم روزنامه فرهنگی هنری شهرآرا

برسد به دست خودم روزنامه فرهنگی هنری شهرآرا

چقدر براتون راحته که چشماتونو ببندید و ده سال آینده‌تون رو تصور کنید؟ اگه میتونید این کار رو بکنید وقتی چشماتونو باز کردید یه نامه به همون 10 سال آینده خودتون بنویسید.

1399/07/22
اخبار و رویدادها-انتشار فراخوان نامه نگاری

انتشار فراخوان مسابقه نامه‌نگاری

فراخوان نامه نگاری «برسد به دست خودم» با ایده پردازی مهرداد فاخر، مدیرعامل شرکت تیپاکس، منتشر شد. این رویداد مجازی به بهانه روز جهانی پست (۹ اکتبر) و با محوریت گفتگویی مکتوب با آنکه در آینده هستید، برگزار می شود. عبدالجبار کاکایی، عبدالجواد موسوی و مهسا ملک مرزبان، از نویسندگان صاحب قلم و مطرح ایران، داوران این مسابقه هستند که ضمن انتخاب آثار ممتاز، برگزیده ای از نامه های مردمی را برای انتشار در کتابی با همین عنوان گزینش می کنند.

1399/07/21
اخبار و رویدادها-مسابقه نامه نگاری

فراخوان نامه‌نگاری با ایده پردازی مهرداد فاخر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسابقه نامه‌نگاری با عنوان «برسد به دست خودم» به بهانه روز جهانی پست (۹ اکتبر) و با محوریت گفت‌وگویی مکتوب با آن‌که در آینده خواهید شد، برگزار می‌شود.

1399/07/20
اخبار و رویدادها-امضای تفاهم‌نامه با سازمان یونسکو

امضای تفاهم‌نامه با سازمان یونسکو

امروز در ادامه همکاری‌های هلدینگ فاخر با سازمان یونسکو، با جناب حجت‌الله ایوبی (دبیرکل یونسکو در ایران) جلسه داشتم. توی این نشست قرار شد که تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های فرهنگی بین دو مجموعه نوشته بشه تا با محوریت «پست، میراث ملی ایران» فعالیت‌هایی رو انجام بدیم؛ کارهایی مثل راه‌اندازی یک موزه، برگزاری فستیوال های فرهنگی و سمینارهای تخصصی و...

1399/05/19
اخبار و رویدادها-حذف فرایند تسویه و پرداخت کاغذی

حذف فرایند تسویه و پرداخت کاغذی

بحران در مسیر کسب و کار هر کدوم از ما میتونه تأثیرات متفاوتی داشته باشه اما اگر بتونیم در برهه زمانی که محیط اطرافمون دستخوش تغییر شده، خودمون و کسب وکارمون رو با شرایط تازه وفق بدیم، احتمال قسر در رفتن از وضعیت زیاده و حتی در طولانی مدت میتونه باعث رشدمون بشه.

1399/02/07
اخبار و رویدادها-راه اندازی «مای‌تیپاکس»؛ نخستین درگاه الکترونیکی خدمات پستی

راه اندازی «مای‌تیپاکس»؛ نخستین درگاه الکترونیکی خدمات پستی

تغییر و پیشرفت تو هر سازمانی در نهایت باید برای مشتری نتیجه مثبت داشته باشه. به همین جهت، در راه توسعه تیپاکس، ۳ شاخص اصلی سادگی، چابکی و نوآوری رو در دستور کار خود قرار دادیم و سعی کردیم تا در این شاخص‌ها همیشه پیشرو باشیم.

1398/11/26
اخبار و رویدادها-هلدینگ فاخر سه ساله شد

هلدینگ فاخر سه ساله شد

چهارشنبه‌‌ای که گذشت، هلدینگ فاخر سه ساله شد و ما با خانواده‌ی هلدینگ، این هم‌قدمی و هم‌راهی چندساله رو جشن گرفتیم. امروز به روزهایی فکر می‌کنم که مصمم به خلق چیزی تازه و بزرگ‌تر از تک تکِ ما فاخری‌ها، به سرزمینم برگشتم و به این مسیر افتخار می‌کنم که جز با حضور این تیم میسر نمی‌شد.

1398/10/28
اخبار و رویدادها-برنامه جهانی غذا از تیپاکس تقدیر کرد

برنامه جهانی غذا از تیپاکس تقدیر کرد

۱۷ آبان ۱۳۹۸، مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، برگزار شد. در این مراسم، از تیپاکس به‌عنوان همراه همیشگی UN در فعالیت‌های خیرخواهانه تقدیر شد. در ماه‌های گذشته، خانواده تیپاکس این افتخار را داشت که در ارسال مرسوله به ۲۱ نقطه از کشور،

1398/08/22
اخبار و رویدادها-حضور تیپاکس و تی‌تک در نمایشگاه لجستیک

حضور تیپاکس و تی‌تک در نمایشگاه لجستیک

نمایشگاه «لجستیک و زنجیره‌ تامین، صنایع و تجهیزات وابسته» هفته گذشته برگزار شد. هنوز هم این نمایشگاه به عنوان مهم‌ترین نمایشگاه این صنعت با بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی مانند پست اکسپو فاصله زیادی دارد.

1398/08/14
اخبار و رویدادها-دورهمی روز جهانی پست با حضور کودکان خانواده‌ شرکت‌های هلدینگ فاخر

دورهمی روز جهانی پست با حضور کودکان خانواده‌ شرکت‌های هلدینگ فاخر

روز جهانی پست امسال پر از رویدادهای به یادماندنی بود. یکی از این مراسم رویدادی بود که تی‌هاب برای کودکان خانواده‌ شرکت‌های هلدینگ فاخر تدارک دیده بود. بچه‌ها با بازی کردن، با نقش‌ها و وظایف یک کوریر سرویس یا فرآیندهای اصلی صنعت پست آشنا شدند.

1398/07/30
اخبار و رویدادها-« پست اول » متولد شد

« پست اول » متولد شد

امروز از پست اول به عنوان شرکتی که وظیفه اولین اپراتوری خصوصی پست ایران را به عهده دارد رونمایی شد. روزی نیست که در اخبار و تحلیل‌های اقتصادی کشور واژه «خصوصی‌سازی» آورده نشود. کلمه‌ای که ۱۸ سال است در ساختار دولت واردشده و همواره چالش‌هایی را با خود داشته است.

1398/07/24
اخبار و رویدادها-مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست برگزار شد

مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست برگزار شد

مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست، در روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون وزیر، دکترمهرداد فاخر مدیرعامل تیپاکس، مدیرعامل پست اول و تنی چند از مدیران و مسئولین تاثیرگذار بر صنعت پست کشور، در موزه ارتباطات برگزار شد. در این مراسم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن تبریک روز جهانی پست به همه همکاران و فعالین صنعت پست کشور اعلام کرد:

1398/07/19
اخبار و رویدادها-عضویت کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

عضویت کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

دکتر مهرداد فاخر، عضو هیأت علمی مؤسسه آموزش عالی استرالیا، به عنوان عضو ICHES کمیته علمی سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک معرفی شد.

1398/07/07